לקדם את המוצר נכון

בניית ליסט טוב למוצר באמזון היא עבודה חשובה ומורכבת, הדורשת בדרך-כלל יותר מבעל מקצוע אחד.  חלק אינטגרלי וחשוב הוא תהליך הצילום המורכב מכמה צילומים שונים למוצר, יחד עם גרפיקה, מידע טכני ואינפורמטיבי על המוצר ועוד.

עלינו לנצל בחכמה את כמות הצילומים שאמזון נותנת לנו תוך מתן דגש ליתרונות המוצר, פרקטיקה, צילומי תקריב, מידע טכני, תמונות אווירה ואופן השימוש.

משמעות הצילומים והנראות הכללית של הליסט יכולה להשפיע רבות על חשיפת המוצר, כמות ההקלקות לעמוד וכמובן כמות המכירות.

לכן כדאי לקחת בחשבון כל פרט ולהתייחס ברצינות לנושא שכנראה מכריע מי וכמה לקוחות ירכשו את המוצרים שלכם וחשוב לא פחות, האם הלקוחות יבינו דרך התמונות מה הם קונים בדיוק.

להביא את המוצר לקדמת הבמה

​לא משנה איזה מוצר אתם מציעים למכירה או מי קהל היעד שלכם, חשוב שתשווקו אותו נכון וגם "תדברו" את השפה השיווקית המתאימה שתגיע לאוזנם של הלקוחות, אליהם אתם פונים.

אין כמו מראה עיניים והצגת המוצר באופן שמושך ומפאר אותו, זה בהחלט יכול לעשות את כל ההבדל בין הצלחה ומכירות רבות לבין דשדוש במקום מבחינה עסקית.

צלם מוצר מקצועי ומנוסה יכול לעשות זאת עבורכם ולהביא את המוצר או את המוצרים שאתם מציעים ישירות לקדמת הבמה.

להדגיש את היתרונות

תהליך הצילום והעריכה כולל עיבוד וריטוש, הרכבת תמונות, הוספת גרפיקה, מלל, לוגו ועוד.

חלק מהעיבודים דורשים יתר מבעל מקצוע אחד והתוצאה הסופית מותאמת לכל מוצר על-פי הצרכים הספציפיים שלו.

ליסט מנצח מתחיל בבניית מעטפת ויזואלית מותאמת ונכונה, כך ניתן להגיע למעמד מכירה קל יותר ולשפר את כמות המכירות לטווח הרחוק.

צלם מנוסה יודע באילו זוויות "לתפוס" את המוצר, אילו מחמיאות לו יותר ואילו פחות, וגם באילו אמצעים חיצוניים, כתוספת, להשתמש על-מנת להדגיש את ייחודיותו ואת היתרונות הרבים שהוא מביא אתו. 

:גלריית עבודות לדוגמה

 

חבילות צילום לסוחרים באמזון:

התמונות המדהימות אצלכם

כל מה שנותר הוא להעלות את התמונות האיכותיות וליצור את חלון הראווה המושך ביותר למוצר שלכם

יוזמים שיחה

יחד נחליט איך להציג את המוצר שלכם בצורה הטובה והנכונה ביותר 
לקהל היעד שלכם

שולחים אלינו את המוצר שלכם

בתיאום מראש

בוחרים את החבילה שמתאימה לכם

שתפו אתנו בכמה שיותר אינפורמציה חשובה לגבי המוצר שלכם
(מידע טכני, פרטי המוצר, משקל/גודל, חומרים, יתרונות ובידול וכו')

איך זה עובד?
הזמנת חבילת צילום:

ניתן לשלם בפייפאל דרך האתר
לחברות רשומות בארה"ב המחירים ללא מע"מ

חשיבות הצילום לסוחרים באמזון

הצעד הראשון והמשמעותי שעלינו לחשוב עליו בזמן שאנחנו מעלים את המוצר שלנו לאמזון, הוא בניית ליסט טוב ומדויק.  יש לכך חשיבות לא רק במובן האמנותי אלא גם בהיבט השיווקי והפרסומי של המוצר שלנו. במגרש המשחקים של אמזון כאשר כל הסוחרים מתחרים על לב לקוחותיהם באמצעות ריבועי תמונות, והתמונות הן הדבר הראשון שתופס את עיני הלקוח וגורם לו לבחור במוצר שלכם על-פני אלפי אחרים, זה קריטי לבלוט, לשדר איכות ולבדל את המוצר שלכם מהמתחרים הנוספים.

המצלמה לבדה לא יוצרת תמונות מנצחות, חשוב לבחור צלם מנוסה, עם יכולת גבוהה בריטוש ועיבוד, עם הידע והאפשרויות למקסם את נראות המוצר ולייצר עבורכם תמונות איכותיות שיהוו את חלון הראווה של המוצר שלכם. מלבד איכות התמונות, בניית השפה הגרפית תוך עיצוב תמונות אינפורמטיביות, ממותגות ומושכות זוהי הדרך החזקה ביותר להתבלט עוד יותר מעל התחרות הגדולה באמזון. גרפיקה יכולה לשמש כמקפצה מבחינה ויזואלית לליסט, עיצוב טוב והומוגני ישפר את הנראות הכללית, יאפשר ללקוחות להבין טוב יותר מה הם עומדים לרכוש ויציג את המותג בצורה מכובדת יותר, משכנעת ו'מוכרת' יותר.

עלינו לנצל בחוכמה את כמות הצילומים שאמזון נותנת לנו תוך מתן דגש ליתרונות המוצר, פרקטיקה, צילומי תקריב, מידע טכני, תמונות אווירה ואופן השימוש. משמעות הצילומים והנראות הכללית של הליסט יכולה להשפיע רבות על חשיפת המוצר, כמות ההקלקות לעמוד וכמובן כמות המכירות. לכן כדאי לקחת בחשבון כל פרט ולהתייחס ברצינות לשאלה האם הלקוחות יבינו דרך התמונות מה הם קונים בדיוק.

2019 תומר בורמד