צילום מוצר לאמזון

THE JACK -19.jpg

לקדם את המוצר נכון

בניית ליסט טוב למוצר באמזון היא עבודה חשובה ומורכבת הדורשת בדרך-כלל יותר מבעל מקצוע אחד. חלק אינטגרלי וחשוב הוא תהליך הצילום המורכב מכמה צילומים שונים למוצר, יחד עם גרפיקה, מידע טכני ואינפורמטיבי על המוצר ועוד.

עלינו לנצל בחכמה את כמות הצילומים שאמזון נותנת לנו תוך מתן דגש ליתרונות המוצר, פרקטיקה, צילומי תקריב, מידע טכני, תמונות אווירה ואופן השימוש. משמעות הצילומים והנראות הכללית של הליסט יכולה להשפיע רבות על חשיפת המוצר, כמות ההקלקות לעמוד וכמובן כמות המכירות. לכן כדאי לקחת בחשבון כל פרט ולהתייחס ברצינות לנושא שכנראה מכריע מי וכמה לקוחות ירכשו את המוצרים שלכם וחשוב לא פחות, האם הלקוחות יבינו דרך התמונות מה הם קונים בדיוק.

למשוך את העין

צילום מוצר לאמזון הינו שירות ייחודי המוצע על ידי צלמים מקצועיים, המכירים היטב את הפלטפורמה עצמה ויודעים כיצד להציג את המוצר כדי להעביר את המסר הראוי. צילום נכון של מוצר באתר עמוס במוצרים מתחרים יכול לעשות את כל ההבדל בין מכירה מוצלחת לכזו שפחות ובהמשך להביא גם לרווחים גבוהים. צילום נכון ידגיש את יתרונותיו של המוצר, יצליח למשוך את העין ואת תשומת הלב ויוביל, בסופו של דבר, את הגולש להזמינו. לצלם מוצר, כך שאכן יענה על כל הדרישות, הוא משימה לא פשוטה, וזו גם הסיבה מדוע חשוב להגיע אל הכתובת הנכונה.

מעוניינים לקדם את המוצרים שלכם באמזון וליהנות מרווחים גבוהים? תומר בורמד הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת שירותיו, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 052-446-1145